pojďte s námi stavět:
Zpět domů Přidat k oblíbeným Vytisknout Mapa stránek
KMV stavební servis s.r.o. - stavební firma Ostrava
"Stejně jako dům i vztahy s klienty musí být postaveny na pevných základech. Věříme, že dobré základy v obchodních vztazích jsou příznivé reference a spokojenost zákazníků, čemuž podřizujeme veškeré naše činnosti."

Petr Vašut, jednatel

O společnosti

Naše společnost se rozhodla uvést do praxe představy o kvalitní a bezproblémové realizaci staveb rodinných domů, dřevostaveb, hrubých staveb, základových desek za dostupné ceny. Naším hlavním cílem bylo nalézt optimální kompromis mezi cenami domů na klíč a cenami staveb, jež si klient zajišťuje sám. To se nám podařilo a dnes můžeme říct, že jsme vhodnou alternativou pro ty, kteří nechtějí svůj dům přeplatit a zároveň nemají čas stavět si svůj dům svépomocí. Vždy klademe maximální důraz na kvalitu odváděných prací a služeb.

Nabízíme alternativu, jejímž využitím získáte řadu výhod:

Pokud máte otázky týkající se využití našich služeb nebo si nejste jisti, jakým způsobem realizovat stavbu Vašeho domu, jsme připraveni Vám pomoci. Vážíme si Vaší důvěry, která je pro nás za každých okolností prvořadá. Proto se budeme snažit, abyste s námi byli maximálně spokojeni.

Zpět domů | Přidat k oblíbeným | Vytisknout | Mapa stránek
Web Consulting: tvorba webových stránek, SEO - optimalizace pro vyhledávače
Copyright © 2008 drevostavby-ostrava.cz, všechna práva vyhrazena